Najlepszy sposób na bycie pionierem w wynajmie krótkoterminowym

Wynajem apartamentów na doby to wśród turystów coraz bardziej popularny sposób na nocleg podczas pobytu w Polsce. To w nadmorskich metropoliach takich, jak Gdańsk, Gdynia czy Sopot, przyjezdni chętniej wybierają tę formę zakwaterowania. Nieważne, czy jesteś klientem czy właścicielem na pewno wiesz, że głównym wyznacznikiem sukcesu w tej branży jest standard apartamentów. Nie chodzi tutaj jedynie o wystrój czy urządzenie, ale również o czystość. Jest to pierwsza rzecz na którą goście zwracają uwagę i pierwsza, którą opisują w swoich recenzjach na takich portalach jak Airbnb czy Booking.com. Spójrzmy prawdzie w oczy – dobre opinie przy Twojej ofercie to większe zainteresowanie wynajmem.

W tym artykule dowiesz się, jak zadbać o porządek w swoich apartamentach na krótki wynajem nie wychodząc z domu.

Jaki jest najlepszy sposób na sprzątanie apartamentu?

Najlepszym sposobem na sprzątanie apartamentu jest oddanie tego obowiązku komuś innemu. To nie żart. Wyobraź sobie, że ten problem znika, ponieważ ktoś jest „zwarty i gotowy”, aby Cię wyręczyć. Co więcej, nie musisz zatrudniać takiej osoby czy podpisywać umowy z firmą sprzątającą. A jakby tak mieć pakiet godzin sprzątania do dyspozycji i wykorzystywać je, jak minuty w abonamencie na telefon? Teraz taką usługę możesz zamówić on-line na stronie www.restea.pl.

CO OBEJMUJE ABONAMENT NA SPRZĄTANIE?

Abonament na sprzątanie to pakiet 15, 30, 50 lub 75 godzin sprzątania podstawowego, które można wykorzystać w ciągu 4 tygodni. W każdej chwili możesz dokupić dodatkowy czas sprzątania. W skład takiej usługi wchodzi również mycie naczyń, czyszczenie lodówki, mycie okien czy wymiana pościeli. Kwartalnie nasz personel wykonuje czyszczenie wykładzin lub dywanów, tapicerki meblowej i zapewniamy usługę „Złotej Rączki” do drobnych napraw.

JAKIE SĄ DODATKOWE KORZYŚCI ABONAMENTU NA SPRZĄTANIE?

Poza podstawowym sprzątaniem właściciel apartamentów na krótki wynajem zyskuje również elastyczny wybór terminów i szybki czas reakcji naszego personelu. Podczas trwania abonamentu przygotowujemy dla Ciebie miesięczny raport sprzątań, abyś na bieżąco wiedział, co dzieje się w Twoich apartamentach.

Restea wie, jak ważne w tej branży jest bezpieczeństwo i zaufanie, dlatego każda usługa jest ubezpieczona. Dodatkowo nasi Customer Care Specialists czuwają pod telefonem w razie jakbyś miał jakieś pytania.

JAK ZAMÓWIĆ ABONAMENT NA SPRZĄTANIE?

Wystarczy, że wejdziesz na stronę, wpiszesz swój kod pocztowy i klikniesz „Zamów teraz” w celu sprawdzenia, czy działamy w wybranej dzielnicy. Następnie wybierz rodzaj abonamentu, który Cię interesuję, datę rozpoczęcia, zapłać on-line, a my skontaktujemy się z Tobą i omówimy szczegóły. Kolejne zlecenia możesz ustalić z góry lub na bieżąco, kiedy będziesz znał daty wynajmu.

Sprawdź, jak zamówić sprzątanie apartamentów na krótki wynajem w abonamencie >>
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s