Jak zostać cleanerem Restea?

Platforma internetowa Restea to nowoczesna aplikacja, która łączy osoby sprzątające (cleanerów) i ich klientów. System Restea, posiada ponad 120 zarejestrowanych podmiotów, gotowych na podjęcie zlecenia sprzątania na terenie kilku największych miast w Polsce. W związku z rozwojem firmy szukamy osób, które chciałyby nam pomóc przy sprzątaniu.

Kto z osób prywatnych może zostać cleanerem Restea?

Jeśli lubisz pracować, jako osoba sprzątająca i masz w tym doświadczenie to jesteś idealnym kandydatem na zostanie cleanerem Restea. Mobilność oraz samodzielność również są mile widziane.

Praca z nami może mieć charakter:

  • pracy dorywczej (Ty określasz swoją dostępność oraz strefy w których pracujesz)
  • pracy na pół etatu
Od czego zacząć?

Pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić to zarejestrować się na naszej stronie www.restea.pl, abyśmy wiedzieli, że interesujesz się naszą ofertą pracy. Możesz zgłosić się również poprzez poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

 

Nie martw się – formularz i rejestracja na stronie jeszcze do niczego Cię nie zobowiązują. Kolejnym krokiem jest rozmowa weryfikacyjna.

Jak wygląda pierwszy kontakt z Restea?

Po otrzymaniu Twoich danych zadzwonimy do Ciebie w ciągu 7 dni roboczych. Porozmawiamy o Twoim doświadczeniu, referencjach, niekaralności, dostępności i opowiemy coś więcej o nas. Kontaktujemy się z kandydatami nie tylko po to, aby ich zweryfikować, ale również żeby odpowiedzieć na ich pytania i wątpliwości.

Co się dzieje po weryfikacji?

Po krótkiej rozmowie dajemy Ci czas na przemyślenie decyzji czy współpraca z nami to coś dla Ciebie. Po kilku dniach ponownie kontaktujemy się z Tobą telefonicznie i umawiamy się na podpisanie umowy zlecenie oraz krótkie szkolenie dotyczące działania systemu, wizyt u klientów, technik sprzątania. Podczas spotkania pomożemy Ci się zarejestrować na naszej stronie http://www.restea.pl, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś i wyposażymy Cię w środki czystości.

Jak mogę określić swoją dostępność i strefy?

Obsługa naszego systemu jest bardzo prosta i intuicyjna. Jeśli możesz pracować tylko w określonych strefach miasta to zaznacz to na mapie w zakładce Strefy.

Agent4

W kalendarzu w Panelu Agenta w zakładce Dostępność możesz również zaznaczyć swoją dyspozycyjność. Jest to odpowiednik grafiku, który poinformuje nas kiedy jesteś dostępny i gotowy do przyjęcia zleceń.

agent2

System pozwala np. na określenie dyspozycyjności w każdy dzień indywidualnie lub w każdy dzień o takich samych godzinach. Twój czas pracy zależy od Ciebie.

Agent3

Czy jestem już gotowy do przyjmowania zleceń?

Dokładnie tak! Będziemy przypisywać Ci zlecenia i będą one widoczne na Twoim profilu.

Agent1

Im więcej klientów obsłużysz tym więcej zarobisz. Co więcej, każdy klient który wybrał usługę abonamentową dysponuje określoną ilością godzin sprzątania, które może wykorzystać np. 4 razy w miesiącu. Co to dla Ciebie oznacza? Gwarantowany dochód w ciągu miesiąca (rozliczamy się z naszymi cleanerami, co tydzień). Obiecujemy Ci również nasze wsparcie – w każdej chwili możesz się z nami skontaktować telefonicznie, jeśli miałbyś jakieś pytanie lub problem.

Zainteresowany/-a? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz lub zarejestruj się na stronie www.restea.pl!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s