4 wskazówki o tym, jak efektywnie zarządzać firmą sprzątającą na platformie Restea

Zarządzanie firmą sprzątająca jest równie wymagające, jak zarządzanie każdą inna firmą. Platforma Restea nie tylko łączy firmy sprzątające i ich klientów, ale również pomaga w koordynacji zleceń.

Poniżej znajdziesz 5 wskazówek, jak efektywnie zarządzać firmą sprzątającą na platformie Restea.

  1. Zarejestruj się i załóż swój profil.

Agent5

W celu rozpoczęcia korzystania z platformy Restea załóż swoje konto, rejestrując się przez wybranie przycisku „Zarejestruj się” w menu na górze strony www.restea.pl. Zaznacz, że chcesz zostać naszym Partnerem. Będziemy potrzebować Twojego adresu e-mail i numeru telefony, żeby móc być z Tobą w stałym kontakcie.

Sprawdź, dlaczego warto zostać cleanerem Restea >>
2. Wybierz, gdzie możesz wykonywać zlecenia na usługę sprzątania.

Agent4

Po rejestracji i zalogowaniu się możesz korzystać z dostępnych funkcji systemu. Jedną z nich jest wybór stref w których możesz podjąć się zleceń. W każdej chwili możesz dodać lub usunąć dzielnicę z której chcesz otrzymywać zamówienia.

3. Ustaw swoją dyspozycyjność.

agent2

 

Każda osoba, która prowadzi firmę sprzątającą wie, jak ważne w tej pracy jest posiadanie kalendarza. Planowanie zleceń pomaga w koordynacji swoich zamówień i pracowników.

 

Agent3

System ułatwia dodawanie pojedynczych i cyklicznych terminów, w których Partner może podjąć się sprzątania. Wybierz dzień, przedział godzinowy i powtarzalność Twoich dni przeznaczonych dla klientów pozyskanych na platformie Restea.

4. Zarządzaj swoimi zleceniami i finansami.

Agent1

Kiedy system już wie gdzie i kiedy możesz pojawić się z wizytą u klientów to będzie przypisywał Ci zlecenia. Możesz sprawdzić imię klienta, datę sprzątania, jego czas i miejsce. Powyżej masz możliwość kontrolowania swoich dochodów i śledzenia statystyk o nowych czy powracających klientach. Użytkownicy mają możliwość ocenić Twoją pracę. Informacja o tym znajduje się po prawej stronie Twojego profilu.

Pamiętaj, że nasz support Restea jest do Twojej dyspozycji i zawsze chętnie Ci pomoże.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s