Sekrety o tym, dlaczego warto zostać cleanerem Restea

Nieważne, czy jesteś osobą prywatną, prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, zatrudniasz kilka osób lub masz dużą firmę sprzątającą – możesz zostać cleanerem Restea. Poniżej prezentujemy kilka korzyści, jakie oferujemy naszym Partnerom.

5 faktów o cleanerach Restea – kim są? Sprawdź >>
Realny przychód

Współpracujać z Restea płatności wygenerowane z wykonanych zleceń będziesz otrzymywać, co tydzień przelewem bankowym na wskazane konto. Im więcej zamówień na usługę sprzątania wykonasz, tym więcej zarobisz.

Pomocny i intuicyjny system

Restea to przede wszystkim wygodna platforma internetowa, która łączy Ciebie (osobę sprzątającą) i Twoich klientów. Na stronie możesz określić swoją dostępność, strefy w których pracujesz, śledzić finanse i zarządzać swoim kalendarzem zleceń. Umawianie sprzątań nigdy nie było takie proste i przejrzyste.

Zweryfikowani klienci i zlecenia

Wiele osób sprzątających, z którymi współpracujemy opowiadało nam historie na temat zleceń, których się wcześniej podejmowali. Niestety często do nich nie dochodziło lub okazywały się zupełną pomyłką. Dbamy o to, aby unikać takich sytuacji i zlecenia, która przekazujemy naszym cleanerom są sprawdzone i konkretne. Za to odpowiada nasz Customer Care Specialist, który jest w stałym kontakcie z klientami.

Promocja usługi

Na rynku jest wiele firm sprzątających i bardzo ciężko jest dotrzeć do wybranej grupy potencjalnych klientów. Dodatkowo nie każdy ma czas, chęci czy środki na opracowywanie reklam. Wychodzimy z pomocą i zajmujemy się promocją usługi, obsługując wiele kanałów reklamowych, co jest gwarancją zdobycia dla Ciebie klienta.

Bezpłatne szkolenia  i ubezpieczenie

We współpracy z Restea zyskujesz wiedzę i ubezpieczenie usługi zupełnie za darmo. Proponujemy szkolenia techniczne i behawioralne, aby świadczyć usługi najwyższej jakości i przygotować Cię do zleceń pozyskanych na naszej platformie. Nic się nie martw, wszystko Ci pokażemy i wyjaśnimy krok po kroku.

Stały kontakt z supportem

W Restea dbamy o dobre relacje z naszymi Partnerami, dlatego zawsze możesz się z nami skontaktować. Masz pytanie, problem z systemem, nie możesz trafić na wyznaczone zlecenie lub chcesz porozmawiać o aktualnej ofercie – znasz numer telefonu do naszego biura 🙂

Bycie częścią rewolucyjnego podejścia do cleaningu

Bycie cleanerem Restea to również bycie branym na poważnie i legalne sprzątanie dla klientów dynamicznie rozwijającej się firmy. Co więcej niektóre z naszych osób sprzątających mogą awansować na stanowiska koordynatorów zespołów cleaningowych. Podchodzimy do cleaningu w rewolucyjny sposób, ponieważ dbamy o kontakt z klientami, nie omijamy żadnego ze zleceń, opłacamy podatki, znamy się na sprzątaniu i zatrudniamy specjalistów.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s