Jak wygląda wizyta cleanera Restea?

Złożyłeś już zamówienie na stronie www.restea.pl i zastanawiasz się, jak będzie wyglądać wizyta osoby sprzątającej? Zaraz rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.

Masz problem ze złożeniem zamówienia? Sprawdź, jak złożyć zamówienie na usługę sprzątania na platformie Restea >>

Nasz cleaner pojawi się pod wskazanym adresem w dniu i o godzinie, które wybrałeś. Jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć nasz support w biurze chętnie Ci pomoże. Dodatkowo osoba sprzątająca, ma Twój numer telefonu, więc w razie pytań może się z Tobą skontaktować.

Chcesz wiedzieć kim są cleanerzy Restea? Przeczytaj o tym tutaj >>
Jak przygotować się do wizyty osoby sprzątającej?

Najprawdopodobniej już jesteś gotowy do zaproszenia cleanera do swojego domu. Jeśli dodałeś do zamówienia jednorazowego „środki czystości” lub zamówiłeś abonament to  jedyne, czego potrzebujesz to mop i odkurzacz. W przypadku kiedy wybrałeś sprzątanie z Twoimi środkami czystości, osoba sprzątająca będzie potrzebować:

 • płyn do mycia podłóg
 • płyn do szyb/luster
 • środek czyszczący do kamienia (toalet)
 • środek czyszczący do tłuszczu
 • ściereczki
Co to jest Karta Usług Dodatkowych?

Zostając przy środkach czystości – jeśli podczas wizyty jednorazowej zdecydujesz się jednak na ich zamówienie zgłoś to cleanerowi. Każda osoba sprzątająca ma ze sobą Kartę Usług Dodatkowych, która umożliwia zamówienie następujących usług:

 • Środki czystości (35zł)
 • Czyszczenie tapicerek/dywanów – wycena indywidualna
 • Czyszczenie wnętrz szafek (10zł /szt.)
 • Czyszczenie piekarnika (25zł/szt.)
 • Mycie okien – wycena indywidualna
 • Dodatkowy czas sprzątania (39zł/h)

Po wyborze któryś z powyższych pozycji, jest to zaznaczane na Karcie Usług Dodatkowych, która powinna zostać podpisana przez osobę sprzątającą i Ciebie. Po wykonanej usłudze jednorazowej wyślemy Ci wygenerowany link do płatności, żebyś mógł wygodnie opłacić swoje zamówienie.

Czy muszę być w domu podczas sprzątania?

Wielu klientów zastanawia się czy być obecnym w domu podczas sprzątania. Nasza odpowiedź jest prosta: to wszystko zależy od Ciebie. Niektórzy wolą kontrolować pracę cleanera, a inni zostawić dom pod jego/jej opieką. Przy pierwszym sprzątaniu polecamy być w domu, aby pokazać osobie sprzątającej wszystkie pomieszczenia i porozmawiać o Twoich oczekiwaniach. Pamiętaj, że w Restea inwestujesz również w bezpieczeństwo, ponieważ nasze usługi i osoby sprzątające są ubezpieczone.

Warto również na koniec sprzątania wspólnie sprawdzić czy wszystkie zakamarki zostały wyczyszczone tak, jak tego oczekujesz. Nasi cleanerzy są zawsze chętni, żeby ewentualnie coś poprawić jeśli wydarzy się taka sytuacja.

Jak ocenić osobę sprzątającą?

Chcesz pochwalić naszego pracownika lub polecić go kolejnym użytkownikom? Nic prostszego! Po wykonanej usłudze możesz ocenić cleanera w swoim panelu użytkownika w systemie 5 gwiazdek. Co więcej, możesz wyrazić swoją opinię na naszym fanpage’u na Facebook’u lub na portalu Trójmiasto.pl.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s