5 faktów o cleanerach Restea – kim są?

Poszukujesz osoby, która wyręczy Cię w sprzątaniu mieszkania, domu lub biura? Świetnie trafiłeś, bo właśnie od tego są cleanerzy Restea. Zanim jednak wybierzesz jednego z nich, zamawiając usługę na www.restea.pl przygotowaliśmy dla Ciebie krótką listę faktów o nich.

1. Kto to w ogóle jest „cleaner Restea”?

Cleaner (sprzątaczka, sprzątacz) to w Restea zarówno doświadczone firmy rodzinne, jednoosobowe podmioty gospodarcze z wieloletnim doświadczeniem w branży, jak i osoby prywatne, które są gotowe natychmiast podjąć się sprzątania Twojego domu, mieszkania i biura. Współpracujemy z osobami w różnym wieku i rożnej płci (wspominamy o tym, bo dla wielu klientów zaskoczeniem jest, jak dokładnie sprzątają mężczyźni!).

2. Jak wygląda weryfikacja cleanera?

W celu świadczenia usług najwyższej jakości każdy cleaner przechodzi weryfikację. Polega ona na przestudiowaniu referencji wystawionych przez poprzednich klientów, sprawdzeniu zaświadczenia o niekaralności oraz przeprowadzeniu testowych sprzątań.

3. Czy to prawda, że szkolimy swoich cleanerów?

Tak, każdy z naszych cleanerów przed rejestracją w systemie przechodzi szkolenie techniczne oraz behawioralne. Oznacza to, że każda z osób sprzątających nie tylko wie, jak dokładnie i efektywnie posprzątać wybraną przez Ciebie powierzchnię, ale również pomoże Ci przejść przez cały proces zamawiania usług dodatkowych i wizytę.

Chcesz wiedzieć jak wygląda wizyta cleanera? Przeczytaj o tym tutaj >>
4. Czy cleanerzy są ubezpieczeni?

W Restea dbamy o bezpieczeństwo wykonania naszych usług, dlatego też każda usługa sprzątania i cleanerzy objęte są naszą polisą OC na sumę miliona złotych.

5. Czy zbieracie opinię o cleanerach?

Opinia klientów jest dla nas najważniejsza, ponieważ na jej podstawie możemy ulepszać lub zmieniać naszą ofertę. Zbieramy opinie o cleanerach w 5-gwiazdkowym systemie ocen na naszej stronie www.restea.pl, ale również jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami i pytamy ich o sugestię i komentarze o konkretnych osobach sprzątających i wizytach.

Teraz jesteś gotowy, aby zlecić swoje sprzątanie naszym cleanerom.

Sprawdź, jak zamówić sprzątanie na platformie Restea >>
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s