Jak złożyć zamówienie na jednorazową usługę sprzątania na platformie Restea?

Zamawianie i modyfikowanie zamówienia w systemie Restea jest naprawdę intuicyjne i proste. W tym artykule znajdziesz krótką instrukcję składania zamówienia na usługę sprzątania na www.restea.pl

kodpocztowy
Krok 1 Otwórz stronę główną http://www.restea.pl i wpisz kod pocztowy dla adresu w którym mamy wykonać usługę sprzątania. Kliknij przycisk SPRAWDŹ, aby przejść dalej.

Wejdź na stronę www.restea.pl i wpisz swój kod pocztowy. Po kliknięciu przycisku „Zamów teraz” nasz system sprawdzi, czy sprzątamy w Twojej okolicy. Jeśli udało Ci się przejść do Kroku 2 to oznacza, że możemy podjąć się sprzątania w podanym przez Ciebie miejscu.

jakzlozyczamowienie2
Krok 2 Wybierz rodzaj usługi, która Cię interesuje.

Czas na wybór usługi sprzątania, która Cię interesuje i jest dopasowana do Twoich potrzeb, poprzez kliknięcie przycisku „Wybierz”. W celu złożenia zamówienia na jednorazowe sprzątanie wybierz kafelek po lewej stronie o nazwie „Sprzątanie jednorazowe”. Ta usługa jest ubezpieczona i dotyczy pojedynczej wizyty osoby sprzątającej.

jakzlozyczamowienie3
Krok 3 Ustal długość trwania sprzątania (polecamy skorzystanie z naszego kalkulatora), określ datę i godzinę na którą chciałbyś umówić cleanera oraz wskaż jakie usługi dodatkowe chciałbyś zamówić.

Aby ułatwić oszacowanie czasu sprzątania stworzyliśmy i udostępniliśmy Ci kalkulator, który obliczy ilość godzin potrzebną na wykonanie usługi na podstawie metrażu powierzchni i ilości pokoi.

W poniższej tabeli możesz sprawdzić nasz proponowany czas na wykonanie usługi sprzątania z uwzględnieniem metrażu powierzchni.

Powierzchnia <45 m2 <65 m2 <75m2
Godziny sprzątania 2 h 3 h 4 h

Proponowany czas sprzątania został obliczony dla powierzchni wymagających wykonania standardowych czynności sprzątających. Im większy stopień zabrudzenia tym więcej czasu nasz cleaner będzie potrzebował.

Polecamy dodanie w zamówieniu środków czystości, ponieważ to skróci czas i ułatwi sprzątanie naszemu cleanerowi.

jakzlozyczamowienie4
Krok 4 Dodaj komentarz do zamówienia, jeśli chcesz nam coś powiedzieć i użyj kodu promocyjnego, jeśli taki posiadasz. Kliknij przycisk SZUKAJ CHĘTNYCH DO SPRZĄTANIA, aby przejść do następnego kroku.

Opcjonalnie możesz dodać komentarz do zamówienia. To najlepszy moment, żeby powiedzieć nam czy posiadasz zwierzęta domowe, oczekujesz telefonu od osoby sprzątającej czy chcesz wskazać konkretnego cleanera, który Ci się spodobał na poprzedniej wizycie. Możesz również użyć kodu promocyjnego, jeśli taki posiadasz. Następnie kliknij przycisk SZUKAJ CHĘTNYCH DO SPRZĄTANIA, aby przejść do następnego kroku.

Kim są cleanerzy Restea? Poznaj 5 faktów o cleanerach Restea >>
jakzlozyczamowienie5
Krok 5 Podaj dokładny adres na który zamawiasz usługę.

Powiedz nam, gdzie mamy posprzątać, podając dokładny adres swojego domu, mieszkania lub biura – ulica, numer domu/mieszkania oraz miasto.

jakzlozyczamowienie6
Krok 6 Zaloguj się lub zarejestruj, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś/-aś.

Czas na logowanie, jeśli masz już konto na naszej platformie lub rejestrację, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Wymagamy powyższych danych, aby móc w każdej chwili się z Tobą skontaktować i informować Cię o stanie zamówienia.

jakzlozyczamowienie7
Krok 7 Sprawdź cenę, wybierz rodzaj płatności, ureguluj należność i gotowe – Twoje mieszkanie wkrótce będzie czyste!

Na końcu składania zamówienia wyświetlane jest jego podsumowanie. Przed uiszczeniem opłaty zobaczysz, ile kosztuje usługa, którą właśnie skomponowałeś/-aś. Jeśli nie chcesz nic zmieniać w zamówieniu to możesz wybrać metodę płatności i przejść do płatności klikając na ten przycisk:

jakzlozyczamowienie8

Twoje zamówienie już trafiło do naszego systemu. Będziemy informować Cię na bieżąco o stanie zlecenia.

Jeśli masz pytanie, chcesz zmienić termin wykonania usługi skontaktuj się z nami przez:

  • LiveChat, który można uruchomić klikając na ikonę w prawym dolnym rogu strony internetowej w godzinach od 8:00 do 16:00
  • E-mail: biuro@restea.pl
Zastanawiasz się, jak wygląda wizyta cleaner’a Restea? Przeczytaj o tym tutaj >>

Po wykonanej usłudze nie zapomnij ocenić cleanera i dodać opinii o nas na Facebooku 😉

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s